Sklep z produktami dla szynszyli - zapraszamy. Z przyczyn technicznych grafika nie została wyświetlona.

Sklep Wszystko dla świnki morskiej - zapraszamy. Z przyczyn technicznych grafika nie została wyświetlona.
Blog > Komentarze do wpisu
Fantastyczny sklep zoologiczny dla szynszyli i koszatniczek

Fantastyczne produkty dedykowane dla szynszyli. Rewelacyjna jakość i błyskawiczna wysyłka. W razie potrzeby świetny kontakt oraz sympatyczne doradztwo. Polecam!

ZALETY:

+ Wszystkie produkty są przetestowane przez szynszyle i dokładnie opisane wraz z ich wadami i zaletami - wiesz co kupujesz!

+ Błyskawiczna wysyłka!

+ Wysoka jakość produktów

+ Dobra profesjonalna obsługa

+ Sympatyczne rzetelne doradztwo

szynszylove_logo_mini

Zapoznajcie się z ich ofertą bo warto:

Gdy przyjechali do nas nasi szynszylowi kawalerowie (Sherlock i Watson) nie spodziewaliśmy się, że tak trudnym zadaniem okaże się skompletowanie dla nich funkcjonalnej wyprawki. Oczywiście dostępnych rzeczy nie brakuje, jednak niemal wszystko co nabyliśmy nie sprawdziło się! Wanienka na piasek nie zabezpieczała przed jego rozsypywaniem, miseczki fruwały po całej wolierze, poidło przeciekało a zdobycie hamaka czy piętra w odpowiednim rozmiarze (czyli jakim?!) było niezmiernie długotrwałe i trudne. I tak właśnie powstał nasz sklep a nasze szynszyle zostały oficjalnymi testerami wszystkich dostępnych produktów. Każdy produkt jest opisany wraz z jego wadami oraz zaletami aby każdy mógł dokonać świadomych zakupów. Zapraszamy! -- > www.szynszylove.pl

banner_forum

niedziela, 26 czerwca 2016, kaaasiuniaa

Polecane wpisy